تـلـفـن تـمــاس شــرکــت +98 664 222 3663

درباره شرکت

شرکت آرد زراعت در سال 1357 در شهرستان الیگودرز واقع در استان لرستان تأسیس گردید و در سال 1362 با تولید محصولات خود آغاز به کار کرد . محصولات این شرکت تا زمان انحصاری شدن در استان ، بیشترین مصرف را در استان تهران داشت .

محصولات این شرکت در اوایل فعالیت ، در شرکت مینو خرم دره ، شرکت مینو تهران ، بیسکوئیت گرجی ، شرکت های تولید ماکارونی ، شرکت سالوین ، شرکت ویتانا و خبازان تهران ، خوزستان و کردستان بود . اما پس از انحصاری شدن و استانی شدن ، به صورت متمرکز در استان فعالیت خود را ادامه داد و در حال حاضر به شهرستان های خرم آباد ، بروجرد ، الیگودرز ، ازنا ، صنوف استان لرستان و صنوف استان تهران صادرات آرد را انجام می دهد .

از جمله محصولات این شرکت می توان به آرد مخصوص ماکارونی ، آرد مخصوص قنادی ، آرد مخصوص نان فانتزی و ... اشاره کرد .

" مفتخریم که همیشه در جلب توجه و رضایت مشتریان پیش قدم و موفق بوده ایم "

مشخصات مدیر عامل

دکتر محسن شریفی

تاریخ تولد: 1344/6/1

تحصیلات: دکتری دندانپزشکی

شرح حال: دکتر محسن شریفی دوره متوسطه را در شهرستان ازنا به پایان رساند و پس از اتمام دوره خدمت سربازی جهت تحصیلات دانشگاه به اروپا عزیمت نمود و در سال 1373 تحصیلات دکتری دندانپزشکی را به پایان رساند و پس از تاسیس مطب دندانپزشکی به انجام حرفه دندانپزشکی مبادرت ورزید و با توجه به تخصص ایشان در رشته خانوادگی که همان آرد سازی می باشد در سال 1382 به عنوان مدیر عامل شرکت آرد زراعت الیگودرز منصوب و تاکنون در همین سمت مشغول به فعالیت می باشد.

پروژه جدید

پروژه جدید شامل خط تولید جدید خریداری شده از شرکت پتکوس آلمان و خط بوجاری مدرن از شرکت بولر سویس که با 300 تن ظرفیت تولید در روز که تا پایان سال 98 به اتمام می رسد که بالغ بر 3 میلیون یورو و ده میلیارد تومان تومان صرف ساخت آن شده است.

تاریخچه شرکت

این شرکت با همت حاج ابوطالب شریفی و مدیریت فیض الله شریفی تأسیس گردید و در حال حاضر مدیریت این شرکت را دکتر محسن شریفی بر عهده دارد

افتحارات و گواهینامه ها